TelefonZadzwoń do nas

Darek Juda

507 724 631

Adam Ordon

511 601 915

Szafy wnękowe

Nie istnieje jeden uniwersalny model szafy, który dokładnie odpowiadałby potrzebom każdego użytkownika. Optymalny mebel musi być dostosowany do indywidualnych gustów i potrzeb jego przyszłych właścicieli dlatego powinien być wykonany na zamówienie zgodnie z ich sugestiami. Tylko wtedy będzie w pełni funkcjonalny, komfortowy i satysfakcjonujący.

Szafa w zależności od upodobań swojego właściciela może być dopasowana nie tylko do wystroju pomieszczenia, ale także do charakteru i stylu użytkownika. O jej indywidualnym wyglądzie decyduje przede wszystkim kolor i rodzaj frontów oraz detale wykończeniowe, np. kształt profili. Inaczej będzie się prezentować szafa kobiety, a inaczej ta przeznaczona dla mężczyzny. Także dziewczynki i chłopcy mogą cieszyć się meblem zaprojektowanym na miarę swoich marzeń i gustów.

Naszym klientom oferujemy kompleksową obsługę również w zakresie projektowania, doradztwa i realizacji zabudowy wnęk oraz garderób. Różnorodność używanych przez nas materiałów (płyta, lustro, lacobell, szkło mleczne, itp.), oraz bogaty asortyment dodatkowego wyposażenia (kosze, półki, ruchome i wysuwane drążki, wysuwane wieszaki, pantografy itp.) zapewniają możliwość idealnego dopasowania szafy do indywidualnych oczekiwań jej przyszłego właściciela. Dodatkowo kilkanaście systemów z drzwiami przesuwnymi, sprawia, że stworzymy szafę do każdego wnętrza.

Oferujemy stworzenie zabudowy wnęk na wymiar wedle Państwa potrzeb. Gwarantujemy wysoką jakość wykonania, przystępne ceny oraz szeroki wybór dostępnych frontów i dodatków.

Doradzamy Państwu w doborze odpowiednich rozwiązań wizualnych i technicznych.

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu oraz zapoznania się z realizacjami w portfolio.

 
(C) 2011 - 2021 Meble na wymiar Pat i Mat Tarnobrzeg | realizacja medox.pl | Polityka Prywatności | Polityka Cookies
Meble Pat i Mat Tarnobrzeg 1 Meble Pat i Mat Tarnobrzeg 2 Meble Pat i Mat Tarnobrzeg 3 Meble Pat i Mat Tarnobrzeg 4