TelefonZadzwoń do nas

Darek Juda

507 724 631

Adam Ordon

511 601 915

Oferta

Głównym założeniem firmy Pat i Mat jest stworzenie mebli funkcjonalnych o wysokiej jakości, niestandardowych dostosowanych do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Służymy fachową pomocą oraz bogatym asortymentem. Staramy się, aby każda kuchnia była niepowtarzalna. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i dokładamy wszelkich starań, aby realizując projekty zawsze osiągnąć najwyższą jakość. Dlatego też oferujemy ich wykonanie z wielu materiałów: Płyty, MDF-u foliowanego i lakierowanego, drewna, forniru krajowego i egzotycznego oraz laminatów.

Dla osób ceniących nowoczesność możemy zaproponować prostą formę frontów, którym nadadzą charakter ciekawe materiały takie jak lakier, fornir krajowy i egzotyczny lub płyta w połączeniu ze szkłem, metalem.

Klienci kochający klasykę również znajdą coś dla siebie. Meble takie można wykonać np. z MDF-u, drewna. Charakteryzują się naturalnym, estetycznym wyglądem. Nadają wnętrzu elegancji i dystyngowany klimat, a jednocześnie tworzą niepowtarzalną i ciepłą atmosferę. Dopełnieniem mogą być formy gięte.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, a każde kolejne zamówienie to dla nas wyzwanie, któremu staramy się najlepiej sprostać. Zawsze stawiamy na jakość, a zadowolenie klienta to sprawa pierwszorzędna, poczynając od tego aby nasz klient był jak najlepiej poinformowany o tym co może u nas zamówić kończąc na tym, aby przy odbiorze dostał zawsze to co zamówił. W miarę możliwości staramy się być elastyczni zarówno pod względem cen jak i warunków realizacji zamówienia.

 
(C) 2011 - 2021 Meble na wymiar Pat i Mat Tarnobrzeg | realizacja medox.pl | Polityka Prywatności | Polityka Cookies
Meble Pat i Mat Tarnobrzeg 1 Meble Pat i Mat Tarnobrzeg 2 Meble Pat i Mat Tarnobrzeg 3 Meble Pat i Mat Tarnobrzeg 4